Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

İdeal Çorap İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında Neşat Özcan tarafından kurulmuştur. Bayrampaşa –İstanbul da faaliyete başlamış olup, hızla üretim kapasitesini, ürün çeşitliliğini ve ürün kalitesini yüksek seviyelere çıkarmıştır. İdeal Çorap ürünlerini kendi markası olan DEYSİ etiketi ile müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca ürünlerini dünyadaki yeni moda akımlarını takip ederek kendi bünyesinde hazırlamaktadır. İdeal Çorap Şirket Yönetimi II.kuşak bireyleri Oğuz ÖZCAN, Gökmen Barış ÖZCAN ve Onur ÖZCAN tarafından başarıyla devam ettirilmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

İLKELERİMİZ

Dürüstlük Karşılıklı güven Şeffaflık Daima her türlü gelişmeye açık olmak Müşteri memnuniyetini esas almak Kalitede süreklilik Zamanında ve müşterinin istediği şartlarda teslim Çalışanların çalışma ortamlarını, niteliklerini ve imkânlarını sürekli iyileştirmek

KALİTE POLİTİKAMIZ;

İdeal Çorap olarak pazara “Müşteri Memnuniyeti”nin sürekliliğini sağlayarak Yüksek Kalitede ürünler sunmaktır.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım